Jak to funguje

K celému procesu renovace nám stačí jeden stroj a cca 50 minut času. Vyjímečně na velikosti záleží – celkový čas čištění a sušení se prodlužuje s velikostí filtru a mírou znečištění.

Celý proces máme v malíku…

Diagnostika

Po připojení filtru k tlakové trubici, ještě před začátkem renovace, provádíme test protitlaku, který nám určí stupeň znečištění.

Čištění

Poté probíhá samotné čištění za pomoci přírodních enzymů a vysokého tlaku vody. Tato neinvazivní metoda probíhá bez jakéhokoliv řezání, vypalování, sváření.

Sušení

Po důkladném vyčištění přichází na řadu sušení proudem horkého vzduchu o teplotě do 65°C. Tato fáze je klíčová pro zajištění dlouhé životnosti filtru.

Testování

Čištění zakončujeme tlakovým testem průchodnosti. Výstupem je kontrolní protokol nově zrenovovaného filtru včetně hodnot protitlaku z úvodní diagnostiky.

…a myslíme na vše

Technologie čištění DPF

Náš způsob renovace DPF/FAP/SCR je naprosto ekologický a přitom téměř 100% účinný. Nebudeme Váš filtr řezat, vypalovat ani svařovat.

 

Více informací ➔

Svoz filtrů kurýrem po ČR

Máte to k nám daleko? Nevadí, náš kurýr provádí svoz v pravidelných intervalech a stačí si jen zarezervovat termín, o zbytek se postaráme my.

 

Více informací ➔

Demontáž a montáž filtru

Demontáž a montáž DPF není v ceně zahrnuta a v současné chvíli tuto službu nenabízíme. Můžeme vám však s tím pomoct a tuto službu zajistit.

 

Více informací ➔

My vám ty filtry dovezeme!

Dodat nám filtr k renovaci již nemůže být jednodušší. Provádíme pravidelné svozy zakázek po celé ČR. Vy filtr zabalíte, řidič DPD nejpozději druhý den zavčas napíše a vyzvedne.

Svoz filtru objednávejte telefonicky na 774 700 435 nebo napište na info@dpfbrno.cz. Vždy připojte kontaktní údaje a adresu místa vyzvednutí filtru.

Demontáž i montáž filtru od profesionálů

V současné chvíli nemůžeme provádět servisní práce při demontáži a montáži filtru pevných částic, soustředíme se naplno na samotnou renovaci. Zajišťujeme však tuto službu u prověřených partnerů, se kterými máme dlouhodobě dobré zkušenosti.

Montážní práce objednávejte telefonicky na 774 700 435 nebo napište na info@dpfbrno.cz.

Jen pár kliků vás dělí od vyřešení problému s DPF.